użytkownicy

Korzyści systemu dla recepcji, lekarzy i pacjentów

Wizyta

Podczas pobytu pacjenta w gabinecie lekarz musi przeprwadzić procedury medyczne oraz odpowiednio je udokumentować. Zoptymalizuj ten czas wprowadzając proste i intuicyjne rozwiązania systemu Medlink24. Skrócisz do minimum okres poświęcony formalnościom i udoskonalisz proces obsługi pacjenta.

Słowa kluczowe

W sezonie grypowym większość pacjentów zjawia się u internisty z podobnymi objawami, jak można wykorzystać tą kwestię, by zoptymalizować wypełnianie dokumentacji? W systemie Medlink24 udostępniliśmy przyjazne narzędzia do powielania dokumentów oraz tworzenia słów kluczowych- czyli powtarzalnych treści. Samodzielnie tworzysz szablonowe wzory opisów badań, standardowych wywiadów czy zaleceń, a wprowadzone opisy dostępne są wyłącznie dla Ciebie.

Elektroniczna Dokumentacja

System Medlink24 posiada wbudowaną bazę setek uniwersalnych szablonów dokumentacji medycznej, które możesz pobrać i dostosowywać do własnych potrzeb. Udostępniane wzory dokumentów wyglądają jak papierowe pierwowzory, w związku z czym użytkownicy łatwo mogą się w nich odnaleźć. Przepisy prawa niebawem zobligują placówki medyczne do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Nie czekaj do ostatniej chwili z decyzją i zinformatyzuj swoją placówkę już dziś! Wykorzystaj nasze doświadczenie przy wdrażaniu EDM. W ramach serwisu oprogramowania zapewniamy kompleksową pomoc przy przejściu z dokumentacji papierowej na elektroniczną.

Recepty i leki

Większość porad lekarskich kończy się wystawieniem recepty. Obecne przepisy prawa regulujące refundację leków wymagają od lekarzy określania poziomu odpłatności. Czy wystawiasz recepty korzystając z wielostronicowych i nieczytelnych leksykonów i wykazów leków? Czy odnalezienie przysługującej zniżki jest czasochłonne? W systemie Medlink24 stworzyliśmy specjalny moduł dedykowany wystawianiu recept zarówno pełnopłatnych jak i numerowanych- zaciąganych z puli lekarza bądź organizacji. Skorzystaj z naszych rozwiązań i zapomnij o skomplikowanych wyszukiwarkach i nieaktualnych bazach leków.

Dostęp do informacji

Swobodny i pełny dostęp do informacji o placówce dla kadry zarządzającej to podstawowa funkcja niezbędna przy monitorowaniu pracy firmy. W szybki sposób sprawdzaj skuteczność zastosowanych działań marketingowych, kontroluj natężenie ruchu pacjentów i efektywność pracowników, a także stany rozliczeń. W prosty sposób generuj raporty i podglądaj wyniki finansowe.

System zabezpieczeń

Bezpieczeństwo jest głównym problemem z jakim musisz zmierzyć się administrując placówką medyczną. Obawiasz się czy zastosowane mechanizmy ochrony są wystarczające? Pragniesz skoordynować działania usprawniające zarządzanie placówką? Korzystnym rozwiązaniem jest umieszczenie bazy danych w centrum hostingowym Medsoft, co pozwala na przechowywanie danych wrażliwych w bezpiecznej serwerowni z zapasowymi systemami zasilania i klimatyzacji oraz fizyczną i elektroniczną ochroną. Gwarantujemy bezpieczny przepływ informacji medycznych i finansowych w sieci przez szyfrowane łącze VPN.

Kontrola dostępu

Zarządzaj dostępem do aplikacji za pomocą systemu uprawnień, generowanych zarówno dla danej grupy (np. lekarze, rejestracja) jak i pojedynczych pracowników w zakresie wykonywanych obowiązków. Wprowadź skuteczny i bezpieczny system ochrony danych osobowych wrażliwych za pomocą mechanizmów bezpiecznego logowania i uwierzytelnienia oraz polityki hasła.

Korzystna oferta

Medlink24 umożliwia prowadzenie przychodni wielooddziałowej z numeracją dokumentów finansowych w zależności od organizacji, oddziału lub stanowiska. Zapewniamy konkurencyjne ceny i niskie koszty wdrożenia systemu. W ramach umowy serwisowej zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną oraz aktualizacje oprogramowania. Zastosuj już dziś nowoczesne rozwiązania informatyczne, zredukuj koszty i zwiększ przychody!

Praca z komputerem

Informatyzacja placówki medycznej wymaga od pracowników pracy z komputerem. Niejednokrotnie personel medyczny czy rejestracja ze względu na zróżnicowanie wiekowe i stopień umiejętności komputerowych, czuje się zagubiony koniecznością przejścia ze znanego „papierowego” do cyfrowego środowiska. Jeżeli planujesz wprowadzić bądź zmienić system informatyczny we własnej placówce, postaw na przyjazne rozwiązania  Medsoft. W naszym systemie pracownicy medyczni za pomocą kilku kliknięć dodadzą dokumentację, a rejestracja sprawnie wyszuka odpowiedni termin dla pacjenta.

Teczka pacjenta

Wszystkie możliwe informacje dotyczące pacjenta i jego wizyt zgromadzone są w wirtualnej „teczce” (ostrzeżenia, upoważnienia, płatności, faktury itd) . Dane dotyczące procesu leczeniu oraz wykonanych świadczeniach znajdują się w jednym oknie. Dodatkowo istnieje możliwość pełnoekranowego podglądu dokumentacji medycznej i załączników. Te i wiele innych zalet dostępnych jest na wyciągnięcie ręki w Twoim systemie Medlink24.

Rezerwacja wizyt

Sprawna rezerwacja wizyt i obsługa pacjenta to podstawowy krok do pozytywnego odbioru organizacji przez pacjenta. Zapełniaj grafiki za pomocą modułu „pierwszy wolny termin” oraz grafików dziennych i tygodniowych. Wyszukuj terminy po nazwisku pracownika bądź specjalności lekarskiej, dodawaj wizyty z oznaczeniami kolorystycznymi dla przejrzystości terminarzy.

Raporty finansowe

Jesteś zmuszony prowadzić rozliczenia i raporty w arkuszach kalkulacyjnych? Koniec miesiąca i wypłata wynagrodzeń to horror? Chcesz rozpocząć współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, ale brak Ci narzędzi do rozliczeń? Zacznij korzystać z systemu Medlink24. Z jego pomocą obliczysz wynagrodzenie dla pracowników (system prowizyjny, stawka godzinowa, asysta), wygenerujesz raporty dla TU, stworzysz podsumowanie obrotów za dany okres oraz wystawisz niezbędne dokumenty finansowe.

Raporty statystyczne

Zarządzając placówką medyczną podejmujesz wiele decyzji w oparciu o plany i efekty działań marketingowych. Gdy oprogramowanie z którego korzystasz nie posiada odpowiedniego raportowania, Twoje działania mogą nie odnosić skutków. Nie zwlekaj, przetestuj system Medlink24 i przekonaj się, że rzetelne raporty statystyczne pozwolą Ci zaplanować skoordynowane działania nastawione na rozwój Twojej firmy.

Wiadomości dla pacjentów

Komunikacja z pacjentem za pomocą wiadomości sms i e-mail to jedna z najbardziej nowoczesnych form potwierdzania i przypominania o wizytach. Pacjent po rezerwacji terminu dostaje wiadomość z podstawowymi informacjami dotyczącymi wizyty (data, godzina, adres, lekarz). Za pomocą tych funkcji unikniesz nieporozumień i skrócisz czas rozmowy telefonicznej. System Medlink24 posiada także moduł do wysyłania wiadomości marketingowych, wg określonych kryteriów. Dzięki tej funkcjonalności pacjenci dostają wiadomości z dedykowanymi ofertami, które na pewno ich zainteresują.

Medsoft Lekarz

Medsoft Lekarz, czyli moduł online, stworzony został specjalnie dla ułatwienia pracy lekarzowi. Usługa umożliwia z dowolnego miejsca i każdego urządzenia, wgląd do grafików i rozliczeń poprzez przeglądarkę internetową. Pozwala to usprawnić organizację czasu pracy lekarza i na bieżąco monitorować zmiany. Medsoft Lekarz łączy się z usługą hostingu.