Komputer z logiem Medsoft

Jakie są korzyści z używania oprogramowania dla placówek medycznych Medsoft?

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT w branżach specjalistycznych to jedna z najważniejszych zmian strategizacji działalności, ukierunkowana na zwiększenie wydajności, niezawodności i użyteczności z perspektywy klienta danego sektora.

Wykorzystywanie oprogramowań Medsoft, dostosowanych do specyfiki branży medycznej niesie za sobą wiele korzyści. Dotyczą one codziennej pracy administracji, recepcji oraz lekarzy specjalistów.

Dla administracji system zapewnia m.in. swobodny i pełny dostęp do informacji o placówce, raporty statystyczno-finansowe umożliwiające monitorowanie pracy firmy oraz efektywności pracowników, magazyn, funkcje rozliczania specjalistów oraz firm jak również działania w zakresie marketingu.
W obrębie rejestracji system oferuje m.in. sprawną rezerwację wizyt (w tym grupowych i cyklicznych), obsługę pacjenta tj. rozliczenia usług, wprowadzania załączników i skanów do systemu, jak również komunikację z pacjentem poprzez wiadomości sms/e-mail.

Lekarz w systemie m.in. ma możliwość prowadzenia EDM (w tym słowa kluczowe/powtarzalne treści), wystawienia e-recepty, e-zwolnienia, analizowania zleconych wyników badań laboratoryjnych. Dodatkowo dla lekarza stworzony został moduł online Medsoft Lekarz, który umożliwia wgląd do grafiku pracy, rozliczeń za wykonane usługi oraz zapisanie pacjenta na grafik.

Innowacyjne oprogramowania medyczne Medsoft to proste w obsłudze, intuicyjne moduły będące nieograniczoną bazą danych, wiedzy i rozwiązań niezbędnych specjalistom w codziennej pracy. Oszczędność czasu, miejsca i uwagi to niepodważalne atuty systemu, który realnie wpływa na poprawę oraz usprawnienie jakości pracy w ośrodkach ochrony zdrowia.